Онлайн-магазин "1й Ікорний Супермаркет" вже багато років успішно і продуктивно співпрацює з корпоративними партнерами. Ми готові забезпечити Вашу компанію найкращою ікорною продукцією під будь-які Ваші потреби:

  1. Корпоративне привітання колег / партнерів. 
  2. Проведення корпоративного свята. 
  3. Будь-яких інших індивідуальних потреб;  

Кращу пропозиція з асортименту продукції, термінів доставки, формі та графіку оплат наш менеджер з радістю підготує для Вас за номером:
+380 (044) 384-00-74  

                                                                   

Для нових корпоративних Клієнтів ми пропонуємо проведення безкоштовних дегустацій для ознайомлення з продукцією, представленою в магазині "1й Ікорний Супермаркет".  

У Вас буде унікальна можливість спробувати і порівняти різні види червоної ікри, що дозволить Вам визначити свої переваги в смаках і переконатися у високій якості нашої продукції. Також Ви дізнаєтесь багато цікавої і корисної інформації про лососеву, осетрову та жовту ікру.

Така дегустація буде цікава як керівництву компанії (наприклад, для замовлення ікри в якості подарунків співробітникам або партнерам), так і для самих співробітників, які бажають купувати ікру для особистих цілей. Для проведення дегустації  необхідно:

  • наявність офісного приміщення, 
  • можливість проведення презентації, 
  • мінімальна кількість учасників: 20 осіб.

Зв'язатися з магазином «1й Ікорний Супермаркет» для уточнення деталей з метою подальшої співпраці або замовити проведення дегустації Ви зможете за контактним телефоном:
 
+380 (044) 384-00-74
 
 
Або залиште Ваш номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами в найкоротший час.

 
Iм'я
Телефон
Вiдправити