СПОСОБИ ОПЛАТИ

Для Вашої зручності та комфорту, Вам пропонуються наступні способи оплати:

                                         

 

CПОСОБИ ДОСТАВКИ

Ви можете вибрати максимально зручний спосіб доставки Вашого замовлення:

          


Детальна інформація про способи оплати:

  • Оплата при отриманні: Ви можете оплатити свою покупку готівкою (тільки в національній валюті) нашому кур'єру, або післяплатою. Обов'язково перевірте при нашому співробітнику відповідність Вашого замовлення вмісту пакета з метою уникнення будь-яких непорозумінь. Після відходу кур'єра претензії до кількості і зовнішнього вигляду отриманого товару не приймаються.
  • Оплата на картку ПриватБанку: Здійснити оплату можна з будь-якого населеного пункту України (через касу ПриватБанку або термінал самообслуговування), або ж скористатися електронною системою Приват24. При виборі способу оплати картою Приватбанку реквізити карти будуть відправлені на вашу електронну пошту або допомогою СМС на Ваш контактний номер.
  • Оплата банківською карткою Ми приймаємо до сплати карки Visa и MasterCard, що надані будь-яким українським банком. Банк-еквайер (що проводить операцію оплати) гарантує збереження всієї конфіденційної інформації по даним Вашої платіжної карти.
  • Оплата за рахунком-фактурою: При оформленні замовлення Вам необхідно вказати «оплата за рахунком-фактурою» і наші менеджери в найкоротші терміни вишлють Вам відповідний замовлення-рахунок. Після його оплати в будь-якому банку України та за фактом надходження коштів на рахунок нашого магазину, кур'єрська служба погоджує з Вами зручний час і адресу доставки замовлення. Разом зі своїм замовленням Ви отримаєте оригінал рахунку-фактури, видаткову накладну та документацію на товар.

Детальна інформація про способи доставки: 

  • Самовивіз: Запрошуємо Вас в наш шоу-рум, щоб забрати Ваше замовлення. Для цього попередньо повідомте менеджеру дату і час Вашого візиту. 
  • Доставка кур'єром по Києву: Доставку по Києву здійснює наш кур'єр, ціна доставки 100 грн. Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю. По Києву доставка здійснюється в узгоджений з Вами день. 
  • Доставка Новою Поштою по Україні: Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Протягом 3 (трьох) робочих днів після отримання оплати (або замовлення з оплатою накладеним платежем). Вартість доставки в цьому випадку оплачується відповідно до тарифів фірми-перевізника. Відправки накладеним платежем здійснюються при сумі покупки від 300 грн.