Ми працюємо на українському ринку червоної ікри більше 5 років і вважаємо, що ікра повинна бути справжньою, смачною, якісною, і мати справедливу ціну. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, і в наших цінах не закладені націнки торгових мереж і дистриб'юторів, оренда торгових площ і складів, зарплати для великої кількості персоналу. Тому у нас Ви можете купити ікру на 20-30% дешевше, ніж в магазинах торговельних мереж.

1 Ікорний Супермаркет - це інтернет-магазин ікри де представлені кращі торгові марки найвищої якості!

У нас на полицях зібрана тільки найкраща червона ікра, купити яку Ви можете швидко і комфортно, не виходячи з дому. Також в асортименті є:

- ікра минтая

тріски

мойви

ікра щуки

чорна ікра (ікра осетрова)

Ми знаємо про ікру все і з радістю допоможемо вам підібрати оптимальний варіант для Вас.

У нашому магазині можна купити червону ікру від провідних ікорних брендів Шаланда, Камчадал і СПЕЦПОСОЛ, а також червону і чорну ікру інших торгових марок.

                    

 

Ікра лососева зерниста, яку в народі називають просто - червона ікра - має велику кількість видів, а найбільш популярні з них представлені в нашому інтернет-магазині.

- традиційна ікра горбуші

- вишукана ікра кети, прозвана також "царською ікрою"

- ікра форелі, що володіє особливим смаком, за ціною доступною кожному

Останнім часом великою популярністю користується ікра щуки. У нашому асортименті представлена ​​не пастеризована ікра щуки ТМ Астраханка, ціна і якість якої вас приємно здивують.

І нарешті, у нас представлений справжній делікатес - ікра чорна. Ми продаємо тільки офіційну чорну ікру з усіма документами, ціна якої доступна і виправдана, а висока якість підтверджується численними відгуками покупців. За Вашим бажанням Ви можете купити чорну ікру різних розфасовок від 30 до 500г

Якщо Ви хочете купити смачну червону ікру - просто зателефонуйте нам за номером (044) 384-00-74, або оформити замовлення на сайті.

Забрати своє замовлення в Києві Ви можете безпосередньо в нашому магазині за адресою вул. Миколи Василенка, 7. За Вашим бажанням замовлення може бути доставлений кур'єром по Києву додому або в офіс. Якщо Ви хочете отримати своє замовлення в будь-якій точці України (Одеса, Дніпро, Харків, Львів та ін.) - ми відправимо його Новою Поштою.

Запрошуємо Вас за смачними і корисними продуктами в наш інтернет-магазин. Вибираючи ікру в 1 ікорному Супермаркеті, Ви отримуєте смачні продукти за найкращими цінами з оперативною доставкою!

 

Ласкаво просимо до нашого світу смачної та корисної ікри!
ТУТ ЗБУВАЮТЬСЯ СМАЧНІ БАЖАННЯ!