Дорогі наші читачі та улюблені клієнти, багато хто з Вас знають, що червона ікра здавна вважається продуктом, що підтримує життєві сили в організмі. Її, зокрема, рекомендують вживати як загальнозміцнюючий засіб, коли необхідно підвищити рівень гемоглобіну в крові. Також ні для кого не секрет, що червона ікра - джерело корисних речовин, вона на третину складається з легкозасвоюваного білка, а також містить фолієву кислоту, фосфор, калій, залізо, вітаміни A, B, C, D і ін.

Однак, далеко не всім відомо, що «королева столу» виробляє омолоджуючий ефект і продовжує життя: Ті люди, які регулярно їдять лососеву ікру, живуть в середньому на 7-9 років довше за інших.

Все обумовлено багатим складом червоної ікри. Так, лецитин, який вона містить, не тільки знешкоджує дію холестеролу і стимулює імунну систему, а й уповільнює процеси старіння. Антиоксидантні властивості ікри також позитивно впливають на стан шкіри, оскільки допомагають виводити з неї вільні радикали. Кислоти, що входять до її складу, підтримують пружність шкіри, а протеїни активізують вироблення найціннішого білка - колагену, який будучи за своєю природою частиною стінок і структури клітин, виконує ще й охоронні функції, що відповідають за еластичність, зволоження і міцність шкіри.

До речі, чим старше ми стаємо, тим менше колагену виробляє наш організм і, в першу чергу, це негативно позначається на стані шкіри. Тому, щоб запобігти появі небажаних зморшок, необхідно допомагати шкірі і додатково підживлювати її як зсередини, так і зовні корисними речовинами. Таким чином, червону ікру потрібно не тільки їсти, а й використовувати як косметичний засіб, що омолоджує. Маски з чудодійною червоною ікрою можна зробити і вдома за такими рецептами:

Маска з червоною ікрою

Ретельно розмішайте 1 чайну ложку оливкової олії з такою ж кількістю червоної ікри, при цьому ікринки необхідно добре розім'яти. Нанесіть отриману суміш на обличчя, уникаючи зони навколо очей, зверху накрийте харчовою плівкою, (попередньо зробивши необхідні прорізи для очей, носа і рота). Оскільки косметична процедура триває 20 хвилин, на очі також можна покласти ватні диски, змочені в заварці чаю - таким чином, ви з тонізуєте шкіру навколо очей. Змивати ікряну маску краще ватяним диском, просоченим тоніком або термальною водою.

Регенеруючий бальзам для очей
Візьміть 1 чайну ложку червоної ікри, 8 крапель трояндової олії, 5 крапель олії виноградних кісточок. Ретельно розітріть ікру з маслами і перекладіть цю суміш в зручну для подальшого зберігання посуд. Нанесіть отриманий бальзам на область навколо очей на 5-10 хвилин. Частину, що залишилася суміш необхідно зберігати в холодильнику.
Будьте красиві!